ORDU BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET BİNASI


4 Katlı 11.743 metrekarelik kullanım alanına sahip Büyükşehir Belediyesi Merkez Yerleşkesindeki hizmet binası, çevresinde 2500 metrekarelik meydan bulunmaktadır.

EFİRLİ KADINLAR PLAJI


Perşembe Kadınlar Plajı, 12.000 m²’lik etkinlik alanına sahip olup proje kapsamında; güvenlik ofisi, otopark, restaurant, danışma, büfe, açık oturma ve çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları, soyunma kabinleri, wc, duş ve mescit bulunmakla birlikte OSKEM (Ordu Büyükşehir Belediyesi Su Kazalarını Engelleme Merkezi) ile cankurtaran hizmeti verilmektedir. 121 km sahili bulunan ilimizde uygulamaya koyulan Kadınlar Plajı Projesi, Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi’nde ilk olma özelliğine sahiptir.

ULUBEY KENT MEYDANI


Ulubey Kent Meydanı, yaklaşık 8.000 m2 `lik alanda hayata geçirilmiştir. Kent meydanında, andezit plak taş ve taban tuğla kullanılmıştır. Araç yollarında ise doğal granit parke taşı, prekast beton oluk taşı ve belirli aralıklarda mazgallar, 55 adet sokak aydınlatma elemanı, ağaç ve zemin spot aydınlatmaları kullanılmıştır. Büyükşehir Belediyemizce 23. 10. 2014 tarihinde yapımına başlatılan ve ilk kent meydanı olan Ulubey Kent Meydanı 23.01.2015 tarihinde tamamlanmıştır.

GÖLKÖY KENT MEYDANI


Gölköy Belediyesi hizmet binasının da içinde yer aldığı kent meydanı, 6800 m`lik alanı kapsamaktadır. Hükümet konağı, Belediye binası, Emniyet Müdürlüğü ve sağlık ocağı gibi kurumlarla çevrili olan kent meydanı toplu etkinlik alanı olarak tasarlanmıştır. Araç yolları granit küp taş, etkinlik alanları ise bazalt ve andezit plaklar ile döşenerek alandaki araç ve yaya kaldırımları belirgin bir şekilde ayrılmıştır.

İKİZCE KENT MEYDANI


Toplam 1653 m2’lik mevcut meydan revize edilerek, alanda bulunan çocuk oyun grubu, kauçuk zemin ile kaplanmıştır. Alanı pergola ve kameriye zenginleştirip, zemini baskı beton ile yenilenmiştir.

ÜNYE KADINLAR PLAJI


Ünye Kadınlar Plajı, 16.474 m²’lik etkinlik alanına sahip olup proje kapsamında; güvenlik ofisi, otopark, restaurant, danışma, büfe, açık oturma ve çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları, soyunma kabinleri, wc, duş ve mescit bulunmaktadır. OSKEM (Ordu Büyükşehir Belediyesi Su Kazalarını Engelleme Merkezi) ile cankurtaran hizmeti verilmektedir.

MAVİ BAYRAKLI CUMHURİYET MAHALLESİ HALK PLAJI


Mavi Bayrak kapsamında Altınordu Cumhuriyet Mahallesi Halk Plajı’nda; güneşlenme terasları, soyunma kabinleri, wc, duş, gözetleme kulesi ve ilk yardım malzeme deposu bulunmaktadır. Mavi Bayrak standartlarını sağlayabilmek için 32 kriterin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu kriterlerden en önemlileri; son 4 yılın deniz suyunun temiz olması, soyunma kabini, wc, duş, engelli rampası, gözetleme kulesinin bulunması ve cankurtaran hizmetinin verilmesidir. Ordumuz, Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi`nde 15 Haziran 2014 tarihinde ilk mavi bayraklı il olarak kayıtlara geçmiştir

ÇİVİSİZ SAHİL MESCİDİ


Mescit, çivisiz cami olarak da bilinen İkizce ilçesindeki tarihi Laleli Camii’den esinlenerek çivisiz olarak karaçamdan imal edildi. Şadırvan, abdesthane ve oturma grupları ile birlikte 144 m2 alan üzerine yapılan mescit, çevresiyle de uyumlu olacak şekilde planlandı. 54 m2 olan zemin katı erkeklerin, 32 m2 olan üst katı ise kadınların namaz kılabileceği şekilde düzenlenen mescidin mihrap, minber, kürsü ve mahfil kirişleri de ahşap oyma işçiliği ile yapıldı.

PERŞEMBE KENT MEYDANI


Perşembe Kent Meydanı, yaklaşık 4150 m² `lik alanda (Perşembe Belediyesi hizmet binasının da içinde yer aldığı) hayata geçirilmiştir. Kent meydanımızda; 1138 m² granit plak taş, 1665 m² bazalt plak taş, 318 m bazalt ve granit küp taş, 312 m² taban tuğla, 753 m bergama granit bordür döşeme, 394 m pres yağmur oluğu, 100 adet kompozit sınır elemanı, 18 adet bank, 34 adet tek armatürlü aydınlatma elemanı ve 14 adet çiftarmatürlü aydınlatma elemanı, 58 adet yere gömme aydınlatma elemanı bulunmaktadır. Perşembe ilçemizde bir ilk olan ve 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanmış olan kent meydanımıza ayrıca taksi durağı ve kafeterya da yapılmıştır.Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 Mayıs 2015 tarihinde hizmete sunulan Perşembe Kent Meydanı, uygulanmış proje dalında ödüle layık görülmüştür.

KARADENİZ TİYATROSU BİNA RESTORASYONU


Altınordu Düz Mahallede bulunan, Türkiye’de kurulan üçüncü Şehir Tiyatrosu olan ve kuruluşundan itibaren kesintisiz bir şekilde faaliyet gösteren ilimizin tarihi miraslarından olan OBB Karadeniz Tiyatrosu adıyla hizmet veren tiyatro ve kilise olarak iki bölümden oluşan yapıda genel olarak; kilisenin dış ve iç cephesi kumlama yöntemi ile temizlenmesi, tiyatro içindeki tüm alanlar ve cephesinin yenilenmesine ilişkin çalışmalara 12 Nisan 2016 tarihinde yer teslimi yapılarak başlanmış ve 874.556,24 TL harcama yapılarak 8 Ekim 2016 tarihinde tamamlanarak Ordu halkının hizmetine sunulmuştur.

MAVİ BAYRAKLI KIRK EVLER HALK PLAJI


Mavi Bayrak kapsamında Ünye Kırkevler Plajında; güneşlenme terasları, soyunma kabinleri, wc, duş, gözetleme kulesi ve ilk yardım malzeme deposu bulunmaktadır. Mavi Bayrak standartlarını sağlayabilmek için 32 kriterin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu kriterlerden en önemlileri; son 4 yılın deniz suyunun temiz olması, soyunma kabini, wc, duş, engelli rampası, gözetleme kulesinin bulunması ve cankurtaran hizmetinin verilmesidir. Ordumuz, Orta ve Doğu Karadeniz Bölgesi`nde 15 Haziran 2014 tarihinde ilk mavi bayraklı il olarak kayıtlara geçmiştir.

FATSA KADINLAR PLAJI


Fatsa Kadınlar Plajı, 16.695 m²’lik (kumluk alan dahil) etkinlik alanına sahip olup proje kapsamında; güvenlik ofisi, otopark, restaurant, danışma, büfe, açık oturma ve çocuk oyun alanları, güneşlenme terasları, soyunma kabinleri, wc, duş ve mescit bulunmakla birlikte OSKEM (Ordu Büyükşehir Belediyesi Su Kazalarını Engelleme Merkezi) ile cankurtaran hizmeti verilmektedir. 121 km sahili bulunan ilimizde uygulamaya koyulan Kadınlar Plajı Projesi, Orta ve Doğu Karadeniz bölgesi’nde ilk olma özelliğine sahiptir.

CİVİL DERESİ I. ETAP PEYZAJ DÜZENLEMESİ


Altınordu ilçesi Civil Deresi üzerindeki Gazi Köprüsü ile şehirler arası karayolu köprüsü arasında bulunan 630 m uzunluğundaki alana; 3,40 m genişliğinde mermerden yapılan çift taraflı kaldırım, seyir terası ve güvenlik duvarı yapılmıştır. Dere boyunca duvar üstü özel motifli 1000 adet aplik aydınlatma kullanılmış olup, 600 m boyunda ve 7 m genişliğinde asfalt yol yapılmıştır.

GÜRGENTEPE KENT MEYDANI


Gürgentepe ilçemizde 1250 m2 `lik alan kent meydanı olarak düzenlenmektedir. Kent meydanında doğal taş duvar ve kilitli parke taşı ile peyzaj düzenlemesi yapılmakta olup;17 m2 `lik 2 adet hediyelik eşya dükkanı, 54 m2 `lik çayhane büfe, 105 m2 `lik wc, bay ve bayan şadırvanı da yapılmıştır.

CUMHURİYET SPOR TESİSİ


Altınordu ilçemizin Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet Spor Tesisi`ne ait peyzaj düzenlemeleri yapılmıştır. Tesise; 225 m², 10 odadan oluşan 20 kişilik konaklama kapasiteli ek bina inşa edilmiştir.Amatör spor kulüplerinin hizmetine sunulan futbol sahası, Uluslararası Futbol Birliği Federasyonu (FIFA) standartlarına uygun olarak aydınlatılmıştır.

ÇAMAŞ KENT MEYDANI


1.300 m2 `lik alanda inşa edilecek olan Çamaş Kent Meydanı’nda çelik konstrüksiyon üzerine kurulu ahşap kafeteryanın yanı sıra wc,oturma grupları ve çocuk oyun alanı bulunmakta olup; andezit plak taş, granit küp taş, andezit bordür kullanılmıştır.

RIHTIM RESTORAN PROJESİ


Ordu’da turizmin gelişmesine büyük katkı sağlayacak Altınordu Rıhtım Projesi ihale edildi. Ordu Büyükşehir Belediyesi’ne ait 6 bin 710 m2 lik kısmın kafe ve restoran olarak kullanılması planlanan 273 m2 lik bölümü aylık 70 bin lira bedelle kiraya verildi. Yap işlet devret modeline göre gerçekleşen ihale ile 10 yılın sonunda 8 milyon 391 bin lira kira geliri elde edilecek. Altınordu Rıhtım Projesi’nde kafeterya, restoran, kır düğün alanı, gezinti alanları, yerli ürünler pazarı ve peyzaj donatı elemanları bulunuyor.

TENİS SPORLARI TESİSİ


Projenin toplam alanı 28.000 m² dir. 2 adet kapalı akrilik tenis kortu, 2 adet açık toprak tenis kortu, 2 adet açık akrilik tenis kortu, Otopark, Çocuk Oyun Alanları, Fıtness Alanları, Dinlenme alanları, Yeşil alanlar ile spor kampüsü oluşturulmuştur. İşin Bitim Tarihi: 13.08.2017 MALİYETİ: 4.130.000,00 TL

YENİ YOL AÇMA VE ONARIMI


Büyükşehir belediyemizin sorumluluk alanında bulunan yol ağında bugüne kadar toplam 83 km tesviye (yeni yol açma) ve 1054 km onarım (yol genişletme) çalışmaları yapılmıştır.

SATHİ KAPLAMA VE YAMA ÇALIŞMALARI


Büyükşehir Belediyemizin sorumluluk alanında bulunan yol ağında, 872 km sathi asfalt kaplama ve 4331 km asfalt yama yapılmıştır.

STABİLİZE YOL ÇALIŞMALARI


Büyükşehir Belediyemizin sorumluluk alanında bulunan yol ağında, bugüne kadar 6845 km stabilize yol yapımı gerçekleştirilmiştir.

ORDU SU KAZALARINI ENGELLEME MERKEZİ (OSKEM) (2014 + 2015+2016)


Ordu Büyükşehir Belediyesi Su Kazalarını Engelleme Merkezince 2014 ve 2015 yıllarında ilimizdeki sahillerde belirlenen 9 plajda su kazalarını engelleme hizmeti verilmiştir. Söz konusu plajlarda vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde deniz aktivitelerini gerçekleştirebilmeleri için güvenli yüzme alanları oluşturulmuştur.

4 MEVSİM ORDU 1. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI ( 2016 )


Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve Ordu Fotoğraf Sanatçıları Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenen “4 Mevsim Ordu Fotoğraf Yarışması” ödül töreni ve sergi açılışı 15 Şubat 2016 tarihinde Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’nde yapıldı. Ordu’nun sosyal yaşamına ve doğal güzelliklerine ait 77 fotoğrafın yer aldığı 4 Mevsim Ordu Fotoğraf Sergisi bir ay boyunca ziyarete açık kaldı.

ÜNYE AKILLI BİSİKLET


Ünye İlçesinde 5,2 kilometrelik alanda(Tabakhane Deresinden Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine kadar) 4 adet akıllı bisiklet kiralama terminali, 55 adet akıllı park ünitesi, 32 adet akıllı bisiklet ve 4 adet akülü engelli aracı şarj istasyonu, kullanımına sunulacaktır.

ÜNYE LİMANI KAPASİTE ARTIRMA (FİZİBİLİTE)


Ünye Konteyner Limanı tüm Karadeniz Bölgesini etkileyen,Türk Cumhuriyetlerine de hizmet verecek bir yatırım ve işletme anlayışıyla tasarlanmıştır.Proje tamamlandığında 500.000 m2 Terminal Stok Sahası ve yaklaşık 1.8 km2`lik toplam alana ulaşacak olan Ünye Konteyner Limanı Karadeniz`in en büyüğü olacaktır.Ünye Konteyner Limanı Türkiye`yi tüm Karadeniz`de lider konuma getirecektir.

GÜL YETİŞTİRİCİLİĞİNİ DESTEKLEME (2015)


23.11.2015 tarihinde ihale edilen Gül Yetiştiriciliğini Geliştirme Projesi kapsamında gül fidanı alım işi yüklenici Korkmaz Sera ve Fidancılık uhdesinde kalmış, 23/11/2015 tarihinde sözleşme imzalanarak işe başlanılmıştır. İş kapsamında 40.250 adet gül fidanı alınarak Ordu ili Altınordu, Fatsa, Ünye ve Perşembe ilçelerinde faaliyet gösteren üreticilere dağıtılmıştır. Proje kapsamında ayrıca 17/11/2015 tarihinde Kamu İhale Kanununun 22/d maddesi doğrudan temin yöntemi ile 165 Sayılı Ordu Eskipazar Tarım Kredi Kooperatifi’ nden 3.000 kg sera naylonu alınarak üreticilere dağıtılmıştır. Ordu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen proje 2 yıllık olarak tasarlanmış olup 31/12/2017 tarihinde tamamlanacaktır.

PERŞEMBE YAYLASI ÇEVRE DÜZENLEME YAPIM İŞİ


İş kapsamında, yaklaşık 1 km yürüyüş parkuru (420 m³ kiremit irmiği) ve bisiklet yolu (140 m³ fırçalı beton) , 105 m² çocuk oyun alanı, 10 adet ahşap teras, 30 adet çöp kovası , 54 adet aydınlatma elemanı alana kazandırılmıştır.

YOL SANAT YAPILARI


Büyükşehir Belediyemizin sorumluluk alanında bulunan yol ağında, bugüne kadar 281.627 m3 taş duvar, 1570 m betonarme duvar ve 3045 metre menfez imalatı yapılmıştır.

SICAK ASFALT


Büyükşehir Belediyemizin sorumluluk alanında bulunan yol ağında ekip ve ekipmanlarımız ile 288 km sıcak asfalt yol çalışması yapılmıştır.

CİVİL DERESİ II.ETAP ÇEVRE DÜZENLEME


09.09.2015 tarihinde ihale edilen Şirinevler Civil 2.Etap Çevre Düzenleme Yapım İşi, yüklenici Çınar Çevre Düzenleme Botanik San. ve Tic. Ltd. Şti uhdesinde kalmış, 07.10.2015 tarihinde sözleşme imzalanarak işe başlanmıştır. Toplam çevre düzenleme inşaat alanı 24.135m², park alanı 10.300 m²`dir. İş kapsamında, 30 araçlı (1.200 m²) otopark alanı, 5.070 m² piknik alanı,15 adet piknik masası, 7.250 m² (Yaklaşık 1,5 km.) kaldırım (6150 m² süpürgeli beton-1100m² granit küptaş) bulunmaktadır. Park alanında, 3.068 m² baskı beton yürüyüş yolları, 560 m² çocuk oyun alanı ve fitness alanı, oturma alanları, 60 adet bank, 30 adet çöp kovası, 207 adet çift armatürlü 5m. boyunda aydınlatma armatürü kullanılmıştır. İmalatlar yapılmıştır. 19.688 m² yeşil alana 20 farklı türde 384 adet ağaç, 7 farklı türde 408 adet çalı ve yer örtücü kullanılarak çalışma 12.05.2016 tarihinde tamamlanmıştır.

KAY KAY PARK


Gençlerin büyük ilgi gösterdiği kaykay ve paten spor dallarına destek vermek ve gençlerin spor faaliyetine yönlendirilmesi amacıyla Altınordu ilçesinde İlkadım Anıtı’nın yanındaki alanda 14 Aralık 2015 tarihinde yer teslimi yapılarak çalışmalarına başlanan iş 538.978,90 TL harcama yapılarak 12 Mart 2016 tarihinde tamamlanarak hizmete açılmıştır.

ALTINORDU AKILLI BİSİKLET


Altınordu İlçesinde 6 kilometrelik(Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu-Fidangör Kavşağına ve Meliha Lütfü Türkmen Güzelordu İlköğretim Okuluna kadar, Üniversite Önü Hariç) alanda 11 adet akıllı bisiklet kiralama terminali, 143 adet akıllı park ünitesi, 88 adet akıllı bisiklet ve 11 adet akülü engelli aracı şarj istasyonu, kullanımına sunulacaktır.

YUNUS EMRE KURULUŞ KAMPI


İş kapsamında 90 dönüm arazi üzerine kurulu Çınarsuyu Tabiat Parkı, Doğa Koruma ve Milli Parklar’dan devir alınarak Yunus Emre Kuruluş Kampı adı ile öğrenci odaklı bir sosyal tesis olarak kullanılması amacı ile; mevcut 8 adet bunglow tarzı bina ve sosyal tesisler restore edilmiş ilave olarak her birinde 4 kişinin misafir edilebileceği 53 adet ahşap bunglow tesislere ilave edilmiştir. Alan içerisinde misafirlerin uzun yürüyüşler yapabileceği ahşap ve toprak zemin üzerinde yürüyüş yolları, plaj voleybolu, masa tenisi, yüzme, dağ bisikleti, spor etkinlikleri ve adrenalin sevenler için macera parkı alanları ile öğrenciler ve pozitif ayrımcılık uygulanması gereken kesimler için bulunmaz bir tesis oluşturulmuştur.

İKİZCE İMAM HATİP LİSESİ


Proje Alanı 4.259 m², Bina Taban Alanı: 670 m²dir. Bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kat olmak üzere kullanım alanı 3.350 m²dir. Bina İçerisinde; 24 derslik, 1 laboratuvar, 1 Bilgisayar odası, çok amaçlı oda, 1’er bay-bayan mescit ve şadırvan, Müdür ve Müdür Yardımcıları odası ile Öğretmenler odası bulunmaktadır. 18 derslik olarak projelendirilen okula daha sonradan ilave kat projelendirilerek derslik sayısı 18`den 24`e çıkarılmıştır. TOPLAM MALİYETİ: 3.000.000,00 TL`dir.

ATATÜRK BULVARI (I. ETAP)


Proje kapsamında; Büyükşehir Belediyesi Durugöl Yerleşkesi ile Rus Pazarı Kavşağı arasındaki kısmında Atatürk Bulvarına cephe veren binaların ön cephelerinde mantolama ve dış cephe boyası, yan cephelerinde de dış cephe boyası, zemin kat işyerlerinin alüminyum kompozit dış cephe kaplaması işleri, işyeri tabelalarının “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği”ne uygun hale getirilmesi, yağmur iniş borularının yenileri ile değiştirilmesi, merkezi sistem anten dönüşümü, dış cephede düzensiz halde bulunan kabloların kablo kanalı içerisine alınması, dış cephe pencere sövelerinin ve kat silmeleri yapılmıştır. Proje 66 adet binada uygulanmıştır. İşin Bitim Tarihi: 12.01.2017 MALİYETİ: 1.083.713,00 TL

FATSA AKILLI BİSİKLET


Fatsa İlçesinde 1,5 kilometrelik alanda(Kader Pastanesinden Elekçi Köprüsüne kadar) 3 adet akıllı bisiklet kiralama terminali, 42 adet akıllı park ünitesi, 24 adet akıllı bisiklet ve 3 adet akülü engelli aracı şarj istasyonu, kullanımına sunulacaktır.

LOJİSTİK SEKTÖRÜNE NİTELİKLİ PERSONLE YETİŞTİRME


Proje kapsamında Ordu ilindeki 15-29 yaş arası 52 işsiz gencin Lojistik sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda genel ve mesleki beceri, iş yeri stajı eğitimleri yoluyla istihdam edilmeleri sağlayacaktır. Ayrıca 1 Konferans ve iki günlük 1 Çalıştay düzenlenecektir. Samsun`a bir inceleme ziyareti yapılacak olup yurtdışına iyi uygulama örneklerini yerinde görmek adına ziyarette bulunulacaktır.

KARŞIYAKA AMATÖR SPOR TESİSİ


Karşıyaka mahallesinde; 2 adet 74 x 112 metre ölçülerinde sentetik futbol sahası, 1 adet 74 x 112 metre ölçülerinde doğal çim futbol sahası olmak üzere toplamda 3 adet nizami futbol sahası 4.500 kişilik tribün Amatör spor kulüplerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte ofisler, soyunma odaları, dinlenme odaları, kafeterya gibi birçok aktiviteyi içinde barındıracak olan sosyal tesis, Otopark, Açık aktivite alanları bulunmaktadır.

4 MEVSİM ORDU II. ULUSAL FOTOĞRAF YARIŞMASI ( 2017 )


Ordu Büyükşehir Belediyesi, ORBEL A.Ş. ve Ordu Fotoğraf Sanatçıları Derneği (OFSAD) tarafından düzenlenen "4 Mevsim Ordu II. Ulusal Fotoğraf Yarışması" ödül töreni 17 Şubat 2017 tarihinde Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisinde yapıldı. 14 Şubat- 31 Aralık 2016 tarihleri arasında başvuruları alınan fotoğraf yarışmasına 451 kişi 1.530 eserle katıldı. 1. 2. ve 3. olan fotoğrafların yanı sıra ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarıyla ilgili jüri özel ödülleriyle birlikte 7 adet fotoğraf ödüle layık görülürken, 52 fotoğraf ise sergilenmeye değer görüldü. Dereceye giren fotoğraflar 17 Şubat - 12 Mart 2017 tarihleri arasında Ordu Büyükşehir Belediyesi Sanat Galerisi’ nde sergilendi. 13 Mart-13 Nisan 2017 tarihleri arasında Fatsa Sanat Galerisinde sanatseverlerin beğenisine sunuldu.

GÜZELYURT (HAPAN) KENT MEYDANI


Gölköy İlçesi Güzelyurt Mahallesinin çehresini değiştirip yaşam alanı oluşturmak amacıyla 25 Temmuz 2016 tarihinde yer teslimi yapılarak çalışmalarına başlanmış ve 734.126,67 TL harcama yapılarak 21 Aralık 2016 tarihinde tamamlanarak Gölköy İlçesi Güzelyurt Mahallesi Meydanı modernize edilmiş haliyle yaşam alanı olarak halkın hizmetine ve kullanımına açılmıştır.

ALTINORDU İLÇESİ KAMYON GARAJI VE SOSYAL TESİS YAPIMI İŞİ


5.000 m2 lik alanda projelendirilmiştir. İçerisinde 16 adet idari ofis bulunan Sosyal Tesis Binası, 29 adet tır ve kamyon park alanı, 6 araçlık misafir otoparkı, Lastik tamir ve yağ değişim servis alanı bulunmaktadır. İşin Bitim Tarihi: 05.04.2017 MALİYETİ: 605.576,00 TL