BAŞKAN VE ÜYELERİ


NO BELEDİYE ADI SOYADI ÜNVANI SİYASİ PARTİSİ
1 BÜYÜKŞEHİR ENVER YILMAZ BAŞKAN AK PARTİ
2 ALTINORDU Engin TEKİNTAŞ ÜYE AK PARTİ
3 ALTINORDU Selim ALTAŞ ÜYE AK PARTİ
4 ALTINORDU Süleyman TOMAKİN ÜYE AK PARTİ
5 ALTINORDU Rabia GÖZPINAR ÜYE AK PARTİ
6 ALTINORDU Ertan BAKIR ÜYE AK PARTİ
7 ALTINORDU Hasan KARAMUSTAFAOĞLU ÜYE CHP
8 ALTINORDU Ulaş KEFELİ ÜYE CHP
9 ÜNYE Ahmet ÇAMYAR ÜYE AK PARTİ
10 ÜNYE Mustafa Nevzat TELCİOĞLU ÜYE AK PARTİ
11 ÜNYE M. Yaşar SEZGÜL ÜYE AK PARTİ
12 ÜNYE Hüseyin TAVLI ÜYE AK PARTİ
13 ÜNYE Arif ERGÜN ÜYE AK PARTİ
14 ÜNYE Reşit EROL ÜYE AK PARTİ
15 ÜNYE Kemal MARAL ÜYE CHP
16 FATSA Hüseyin ANLAYAN ÜYE AK PARTİ
17 FATSA Fahrettin BOĞ ÜYE AK PARTİ
18 FATSA Haşim BURSALIOĞLU ÜYE AK PARTİ
19 FATSA Ahmet ÇORUH ÜYE AK PARTİ
20 FATSA Ruhan ÇAYKARA ÜYE AK PARTİ
21 FATSA Süleyman GÜNAL ÜYE AK PARTİ
22 FATSA Günay KARAAĞAÇ ÜYE AK PARTİ
23 PERŞEMBE Kemal BAHTİYAR ÜYE AK PARTİ
24 PERŞEMBE Kahraman YALÇIN ÜYE AK PARTİ
25 PERŞEMBE Mustafa Sayım TANDOĞAN ÜYE AK PARTİ
26 PERŞEMBE Olgun BAŞ ÜYE CHP
27 GÖLKÖY Ali Kemal MERT ÜYE AK PARTİ
28 GÖLKÖY Kadir ÇELENK ÜYE AK PARTİ
29 GÖLKÖY Yaşar YILMAZ ÜYE AK PARTİ
30 GÖLKÖY Mehmet DALGIÇ ÜYE AK PARTİ
31 KUMRU Günan Murat HATİPOĞLU ÜYE AK PARTİ
32 KUMRU Mehmet BELEN ÜYE AK PARTİ
33 KUMRU Hamza KARAR ÜYE AK PARTİ
34 KUMRU Yusuf YALÇUVA ÜYE AK PARTİ
35 KORGAN Tuncay KİRAZ ÜYE AK PARTİ
36 KORGAN Muhammer ALANTEPE ÜYE AK PARTİ
37 KORGAN Namık PAÇ ÜYE AK PARTİ
38 KORGAN Yüksel ERTUĞ ÜYE AK PARTİ
39 AKKUŞ İsa DEMİRCİ ÜYE AK PARTİ
40 AKKUŞ Hüseyin KOCAKOÇ ÜYE AK PARTİ
41 AKKUŞ Azmi KOCAGÖZ ÜYE AK PARTİ
42 AKKUŞ Şeref GÜL ÜYE AK PARTİ
43 ULUBEY İsa TÜRKCAN ÜYE AK PARTİ
44 ULUBEY Kemal KAHRAMAN ÜYE AK PARTİ
45 ULUBEY Akif ATLI ÜYE AK PARTİ
46 ULUBEY Selim MERCAN ÜYE CHP
47 AYBASTI İzzet GÜNDOĞAR ÜYE AK PARTİ
48 AYBASTI Mehmet ER ÜYE AK PARTİ
49 AYBASTI Salih ÇELEBİ ÜYE AK PARTİ
50 AYBASTI Vakıf GÜLEY ÜYE AK PARTİ
51 MESUDİYE İsa GÜL ÜYE AK PARTİ
52 MESUDİYE Aydın GÜNDOĞDU ÜYE AK PARTİ
53 MESUDİYE Mustafa BAŞARSLAN ÜYE AK PARTİ
54 GÜRGENTEPE Yener YALÇINKAYA ÜYE AK PARTİ
55 GÜRGENTEPE Halis GÜNDÜZ ÜYE AK PARTİ
56 GÜRGENTEPE Yücel KOCA ÜYE AK PARTİ
57 İKİZCE Bahri SÖĞÜT ÜYE AK PARTİ
58 İKİZCE Cihan ALTUN ÜYE AK PARTİ
59 İKİZCE Hüseyin KORKMAZ ÜYE AK PARTİ
60 ÇAYBAŞI İsmet YANIK ÜYE AK PARTİ
61 ÇAYBAŞI İsa KARAYİĞİT ÜYE AK PARTİ
62 ÇAYBAŞI Hüseyin SEMİZ ÜYE AK PARTİ
63 ÇATALPINAR Ahmet TÜRE ÜYE AK PARTİ
64 ÇATALPINAR Musa SARIDİKEN ÜYE AK PARTİ
65 ÇATALPINAR İsa SEZEN ÜYE AK PARTİ
66 KABATAŞ Yakup YILMAZ ÜYE AK PARTİ
67 KABATAŞ Kemal ACISU ÜYE AK PARTİ
68 KABATAŞ Kemal ÖZER ÜYE AK PARTİ
69 ÇAMAŞ Alaettin GİDEN ÜYE AK PARTİ
70 ÇAMAŞ İsmet ÇELİK ÜYE AK PARTİ
71 ÇAMAŞ İsmail ÇELİK ÜYE AK PARTİ
72 GÜLYALI TALİP ŞEN ÜYE AK PARTİ
73 GÜLYALI Uğur YETGİN ÜYE AK PARTİ
74 KABADÜZ Yener KAYA ÜYE AK PARTİ
75 KABADÜZ Mehmet YILMAZ ÜYE AK PARTİ