OSKİ ALTYAPIDA İŞ GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYOR

19-04-2017 11:59
448 okunma
Paylaş :

OSKİ ALTYAPIDA İŞ GÜVENLİĞİNE ÖNEM VERİYOR

 

Ordu genelinde altyapı faaliyetlerini sürdüren Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Genel Müdürlüğü, çalışmalar sırasında oluşabilecek iş kazalarını en aza indirmek için eğitim ve koordinasyon toplantılarına devam ediyor.

 

TOPLANTIYA ALTYAPIDA YATIRIMCI KURULUŞLARIN ÇALIŞANLARI KATILDI

 

OSKİ Genel Müdürlüğünde düzenlenen eğitim toplantısına, Ordu’nun altyapıda yatırımcı kuruluşları olan OSKİ, AKSA Doğal Gaz Dağıtım Şirketi ve YEDAŞ Ordu İl Koordinatörlüğü yetkilileri ile OSKİ’nin sahada çalışan 44 teknik personeli katıldı.

 

AMAÇ, ALTYAPI ÇALIŞMALARINDA KAZALARI SIFIRA İNDİRMEK

 

OSKİ Genel Müdür Yardımcısı Suat Olgun’un açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda, iş kazalarını en aza indirmek, Altınordu gibi nüfusu kalabalık yerleşim birimlerinde çevreye en az zararla yatırımların gerçekleştirilmesiyle iş kazasını sıfıra indirmek için bilgilendirmeler ve uyarılarda bulunuldu. Şehir merkezinde ve ilçe merkezlerinde artık standart olarak bulunan 7 farklı altyapı hattından çok tehlikeli olan elektrik ve doğal gaz hatlarına sahip YEDAŞ ve AKSA kendi hatlarının güvenliğinin nasıl sağlanacağını anlattı. Çalışmalarda yaşanabilecek olası bir kazayı önlemek için alınması gereken tedbirler, çalışmalarda koordinasyonun sağlanması ve iş kazası durumunda neler yapılması gerektiği konusunda bilgi ve tecrübeler aktarıldı. Eğitim genel iş sağlığı ve güvenliği konuları işlenerek son buldu.

 

 

 

 

  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi
  • Ordu Büyükşehir Belediyesi