BAŞKAN YILMAZ, “MEMLEKETİMİZ İÇİN BEREKETLİ VE UĞURLU OLSUN”

16.04.2017 / 15:06
522 okunma
Paylaş :
BAŞKAN YILMAZ, “MEMLEKETİMİZ İÇİN BEREKETLİ VE UĞURLU OLSUN”
 
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, oyunu 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulunda kullandı. 
 
Eşi Yeter Yılmaz ve çocuklarıyla birlikte saat 13.00'te okula gelen ve nüfus cüzdanını görevlilerin kontrol etmesinin ardından 1101 numaralı sandıkta oyunu kullanan Başkan Enver Yılmaz, "16 Nisan, memleketimiz için bereketli ve uğurlu olsun" temennisinde bulundu. 
 
Daha sonra basın mensuplarına değerlendirmede bulunan Başkan Yılmaz, “İlimizde hep birlikte güzel bir referandum süreci geçirdik. Memleketimizin gelişimi için gelecek nesillerimiz adına ecdadımızın bize emanet ettiği bu güzel vatanımızda tarihi günlerden birini daha yaşıyoruz. 16 Nisan, hem ülkemiz hem de dünya için farklı bir tarih olacak. Bugünü, kabuğunu kıran, büyüyen ve vesayet olmaksızın kendi kararlarını alabilen bir Türkiye olma yolunda atılacak güçlü adımların başlangıcı olarak görüyorum. Referanduma katılımın da yüksek seviyede olması, hemşehrilerimizin ve ülkemizdeki tüm vatandaşlarımızın bu olayı benimsediği ve özümsediğini gösteriyor. İnanıyorum ki inşallah buradan güzel bir netice çıkar. Ülkemizin menfaati ve geleceği için en doğru ve bereketli karar hangisi ise onun olması düşüncesindeyiz ama tabii ki biz ‘Evet’ dedik” diye konuştu.
 
Başkan Enver Yılmaz’ın eşi Yeter Yılmaz, referandum sonucundan Türkiye’nin önünü açacak ve memleketi güzel yarınlara taşıyacak hayırlı neticenin çıkmasını temenni ettiğini söyledi. Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamanın ardından vatandaşlarla sohbet etti.
  • brick and by windows
  • brick and by windows
  • brick and by windows
  • brick and by windows
  • brick and by windows
  • brick and by windows