• Dört Mevsim Ordu 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması
  • Haremeyn
  • Aralık Ayı Kültür Sanat Etkinliği
    • 11

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    14/12/2017

    13:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    15/12/2017

    11:00

    Belediye Düğün Salonu/Çaybaşı

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    15/12/2017

    13:00

    Belediye Düğün Salonu/Çaybaşı

    15/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    18/12/2017

    12:00

    Anafarta İlkokulu Salonu/Ünye

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    18/12/2017

    19:00

    Anadolu İmam Hatip Lisesi Salonu/Ünye

    19/12/2017

    14:00

    Fatsa Kültür Sarayı/Fatsa

    19/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    20/12/2017

    10:00

    OBBKT/Altınordu

    20/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    20/12/2017

    13:00

    OBBKT/Altınordu

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    20/12/2017

    14:00

    OBBKT/Altınordu

    21/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    21/12/2017

    13:00

    Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu/Kumru

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    21/12/2017

    14:00

    OBBKT/Altınordu

    21/12/2017

    17:00

    Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonu/Kumru

    22/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    22/12/2017

    14:00

    OBBKT/Altınordu

    22/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    23/12/2017

    11:00

    Halk Eğitim Merkezi Salonu/Gölköy

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    23/12/2017

    14:00

    Halk Eğitim Merkezi Salonu/Gölköy

    24/12/2017

    11:00

    Kültür Merkezi Salonu/Mesudiye

    24/12/2017

    14:00

    Kültür Merkezi Salonu/Mesudiye

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    25/12/2017

    11:00

    Kültür Sarayı/Fatsa

    25/12/2017

    12:00

    Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu/Kabadüz

    25/12/2017

    13:30

    Çok Programlı Anadolu Lisesi Salonu/Kabadüz

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    25/12/2017

    14:00

    Kültür Sarayı/Fatsa

    26/12/2017

    11:00

    Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Ünye

    26/12/2017

    14:00

    Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Ünye

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    26/12/2017

    14:00

    Kültür Sarayı/Fatsa

    26/12/2017

    17:00

    Konferans Salonu/Kabataş

    26/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    27/12/2017

    10:00

    OBBKT/Altınordu

    27/12/2017

    11:00

    Türk Telekom Anadolu Lisesi Salonu/Çamaş

    27/12/2017

    11:00

    OBBKT/Altınordu

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    27/12/2017

    13:00

    OBBKT/Altınordu

    27/12/2017

    14:00

    Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi/Ünye

    27/12/2017

    15:30

    OBBKT/Altınordu

    14/12/2017

    11:00

    Fen Lisesi Salonu/Aybastı

    29/12/2017

    20:00

    OBBKT/Altınordu